پنجره دهم

پنجره ای رو به آینده تکنولوژی

«داستان «پنجره دهم

ما از سال ۲۰۱۱ میلادی حضور خود را در عرصه تولید نرم افزار و همینطور راهکارهای مبتنی بر تلفن همراه آغاز کردیم. از همان روزهای آغازین، هدف‌مان چیزی نبود جز به وجود آوردن هوایی تازه در کسب و کارها. همچنین، می‌خواستیم تا برای کسانی که می خواهند از طریق اسمارت‌فون‌ها با مخاطبانشان ارتباط برقرار کنند بستری مطمئن و با کیفیت فراهم کنیم . ساده‌تر بگوییم؛ قصدمان این بود که به اولین و بهترین گزینه برای شرکت‌ها و افراد تبدیل شویم؛ اشخاصی که می خواهند همگام با امروز، حضور بسیار نزدیک با مردم و مخاطبان‌شان را تجربه کنند. تلفن همراه همیشه پیش ما است. شاید بتوان گفت نزدیک‌ترین چیز در دنیای امروز، همین گوشی موبایل‌تان باشد. ما می‌خواهیم تا این حد به مخاطب‌ها نزدیک باشید.

در طول این سال‌ها، پروژه‌های مختلف نرم افزاری، تحت وب و البته مبتنی بر موبایل را به سرانجام رساندیم. همه‌ی این پروژه‌ها به سرویس‌هایی محبوب و پرمخاطب تبدیل شدند. در طول دوران کاری، خط مشی ما این بوده که از هیچ پلتفرمی غافل نشویم. به همین دلیل با گردآوری یک تیم توانمند، خوش فکر و سخت کوش، توانستیم برای مخاطبان و مشتریان‌مان تجربه‌ای لذت‌بخش و مفید را فراهم کنیم. ما در هر سه پلتفرم اندروید، iOS و ویندوز، تجربه‌ای در سطح امروز جهان را فراهم کردیم.

تیم پنجره دهم اعتقاد دارد که اپلیکیشن‌های موبایل، برای ارتباط با مردم ساخته می‌شوند. بدون مخاطب، بود و نبود اپلیکیشن‌ها تفاوتی ندارد. به همین دلیل کار ما تنها طراحی نرم افزار موبایل نیست. بلکه ما اپلیکیشن پرمخاطب طراحی می کنیم. این حرف، ادعا و شعار نیست. برای مثال، می‌توانیم از اپلیکیشن «دیجی دارو» با بیش از صد هزار مخاطب و اپلیکیشن «کتاب قانون» با بیش از سی هزار مخاطب نام ببریم. مفید بودن و کثرت مخاطب اپلیکیشن‌های تولید شده، بخشی از تعهد ما نسبت به مشتریان است. در حقیقت ما پس از انجام سفارش مشتری، او را تنها نخواهیم گذاشت. ما سعی خواهیم کرد تا اپلیکیشن طراحی شده را به شکلی قوی و منسجم وارد فروشگاه‌های معروف اپلیکیشن کنیم. در عین حال، پشتیبانی فنی و محتوایی ما هم همیشه همراه اپلیکیشن خواهد بود.
تعهد ما نسبت به محصولی که خلق می‌کنیم، به یکی از نوآورترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید اپلیکیشن های تلفن همراه تبدیل‌مان کرده است.

ناگفته نماند که علاوه بر انجام سفارش‌ شرکت‌ها، موسسات و حتی افراد حقیقی، محصولات و استارت‌آپ‌های فراوانی را هم با مالکیت خودمان به سرانجام رسانده‌ایم؛ اپلیکیشن‌هایی نظیر دیجی دارو، کتاب قانون، نینوا، وکیل یار، رساله، مصرع دهم و چندین نرم افزار تلفن همراه محبوب و مشهور دیگر که همگی دارای کاربران انبوهی هستند.

از همین حالا، می توانید ایده‌ای که همیشه در ذهن داشتید را با ما در میان بگذارید و خیال‌تان بابت همه چیز راحت باشد. فقط به رویای خود فکر کنید و کمال‌گرا باقی بمانید. گروه پنجره دهم از پرورش ایده و طراحی نقشه راه گرفته تا طراحی خلاقانه و منحصر به فرد اپلیکیشن، انتشار آن در سکوهای توزیع معتبر جهان (مثل «اپ‌ستور» (Appstore) یا «گوگل‌پلی» (Google Play)، مارکتینگ پروژه و البته پشتیبانی فنی و محتوایی با شما خواهد بود.

توسعه و رشد

هر کسب و کار شامل تعداد زیادی شخصیت حقیقی و حقوقی می شود که در این بازار مشغول به فعالیت هستند. نکته اصلی آن است که اگر در کسب و کار خود پیوسته در رشد و گسترش نباشید، به زودی از میان خواهید رفت. شرکت پنجره دهم از سال 2011 که فعالیت خود را در زمینه ی توسعه ی راه حل های مبتنی بر تلفن همراه و بستر اینترنت آغاز کرد پیوسته در حال رشد و بلوغ بوده است. همکاری با شرکت های مختلف در زمینه های کاری متفاوت اندوخته ای از تجربیات غنی و متفاوت در زمینه های بازرگانی، فرهنگی، ادبی، مذهبی و... را برای ما فراهم اورده است.

شروع همکاری
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم
 • پنجره دهم

همکاری از صفر تا صد

مفید بودن و کثرت مخاطب اپلیکیشن‌های تولید شده، بخشی از تعهد ما نسبت به مشتریان است. در حقیقت ما پس از انجام سفارش مشتری، او را تنها نخواهیم گذاشت. ما سعی خواهیم کرد تا اپلیکیشن طراحی شده را به شکلی قوی و منسجم وارد فروشگاه‌های معروف اپلیکیشن کنیم.

 1. آنچه که می خواهید

  نیازمندی های شما و آنچه می خواهید در جلسات مختلف و با حضور کارشناسان و متخصصان بررسی می شود.

 2. تحلیل سیستم

  پشت هر نرم افزار قدرتمندی، تحلیل دقیق و بهینه است. تحلیل سیستم و تشکیل آن با توجه به نیازمندی های شما امری لازم و ضروری برای توسعه ی اپلیکیشن و نرم افزار است.

 3. مرحله ی بزرگ

  مهمترین مرحله از انجام هر فعالیت، تدوین برنامه و زمان بندی است. در این مرحله متخصصن شرکت پنجره دهم در زمینه ی کنترل و مدیریت پروژه همراه با گروه های فنی اقدام به تدوین برنامه می کنند.

 4. تیم های ما

  برای داشتن یک نرم افزار یا سایت مناسب و کاربردی نیاز به همکاری تیم های مختلف در زمینه های متفاوت است. تیم طراحی، تیم تحلیل، تیم برنامه نویسی اندروید و iOS ، تیم برنامه نویسی وب، تیم تست، تیم بازاریابی و تامین محتوا گروه هایی هستند که برای ساخت این محصول با یکدیگر همکاری می کنند.

 5. تست نهایی

  قبل از تحویل محصول، تست نهایی انجام خواهد شد. برای جلوگیری از اشتباهات یا مغایرت های احتمالی تست نهایی با دقت بالا و در شرایط متفاوت انجام می شود.

 6. مرحله ی غیر پایانی

  پشتیبانی شرکت پنجره دهم از محصولات خود در صورت تمایل همکاران در پروژه ادامه خواهد داشت. محصولات ما مسئولیت ماست.

  شروع همکاری
پنجره دهم

خانواده ی پنجره دهم

از همان ابتدای کار استفاده از نیرو جوان و متخصص در دستور کار ما قرار داشت. رشد و نمو یک مجموعه در گرو پیشرفت تک تک اعضای مجموعه است. از جمله برنامه های ما تخصیص زمانی مشخص در هفته برای توسعه ی توانایی شخصی کارمندان است. خلاقیت، تخصص و صداقت سه ویژگی اصلی کارکنان ما است. ما پنجره دهم هستیم

پنجره دهم