راهکارهای تجاری پنجره دهم

راه حل های تجاری با گام های بلند

راهکارها

سیستم مدیریت اطلاعات فروش مویرگی

با توجه به تجربه پنجره دهم در عرضه طراحی نرم افزارهای سازمانی، با مراجعه ی شرکت باریکو، یکی از شرکت های خوش نام در زمینه ی تجارت و فروش، بر آن شدیم تا راهکار سیستم مدیریت اطلاعات فروش مویرگی را به صورت همه جانبه توسعه دهیم. مجموعه دلکارینو با برند باریکو بیش از 500 نوع محصول لوازم خانگی دارد. نتیجه¬ی همکاری ما سیستمی است که مدیران ارشد سازمان بدون اتلاف وقت و هزینه بتوانند گزارش هایی دقیق و جامع را از سیستم فروش خود دریافت کنند. درک نیازمندی های تجاری فروش، توانمندی فنی و تخصصی و ایجاد کشش و جذابیت کاربردی گرافیکی از ملزومات طراحی چنین سامانه ای است. ارتباط مدیران، کارشناس های فروش، خرده فروشان، انبار، خریداران، حسابداری و... در یک سامانه همراه با گردش اطلاعات به صورت پویا و کارا یک سیستم مدیریت اطلاعات را تشکیل می¬دهد. طراحی سیستم های مدیریت اطلاعات چنان گستردگی و پیچیدگی دارد که یک چالش جدید و جذاب محسوب می شود و خانواده پنجره دهم به دنبال شکار چالش هاست. ما در پنجره دهم به دنبال نیازسنجی، ایجاد و استقرار این گونه سامانه ها هستیم

درخواست راهکار

راهکارها

راهکار مستطاب اشپزی

بازار اپلیکیشن ها به دلیل در دسترس بودن بسیار داغ است. اپلیکیشن های مدیریت محتوا، مخصوصا محتوای اموزشی، طرفداران بسیاری دارد. موسسه ساناز سانیا با درک این موضوع و پیدا کردن بازار بزرگی از خانوم های خانه دار که بخش مهمی از کاربران تلفن هوشمند را تشکیل می دهند وارد همکاری با ما شد تا به کمک دانسته های ما و خودشان، راهکاری برای این مسئله ارائه دهیم. مشکل این بود که یافتن رسپی برای آشپزی شاید بیست سال پیش راهی جز جست و جوی فراوان و یا حمل چند کیلو کاغذ نداشت اما با ظهور تلفن های هوشمند، این کتاب های قطور به سادگی در جیب ما جا خواهند شد. اپلیکیشنی با این قابلیت که روزانه به کاربران خود مطالب و تکنیک های مهم در آشپزی را ارائه دهد و دستور پخت کامل برای غذاهای مختلف، از سخت تا آسان، مورد علاقه ی افراد بسیاری قرار خواهد گرفت. شرکت پنجره دهم راهکاری جامع برای اپلیکیشن آشپزی توسعه و گسترش داد که در نتیجه ی آن اپلیکیشن سانازسانیا در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.

درخواست راهکار

راهکارها

دیجی دارو

یک نرم افزار که برای هردو پلتفرم محبوب اندروید و ای او اس عرضه شده. دیجی دارو مجموعه ی بسیار بزرگی از اطلاعات در حجم بسیار کوچک و قابل دسترسی برای همه ی افراد را به شما می دهد. شما میتوانید اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کنید علامت گذاری کنید و برای دیگران به راحتی به اشتراک بذارید. این اطلاعات شامل مجموعه ی کاملی متشکل از 10 هزار داروی شیمیایی و گیاهی از 500 شرکت دارویی برتر ایران و جهان با توضیحات داروها به زبان فارسی به همراه امکاناتی نظیر گروه های دارویی و درمانی ،42000 مجموعه پزشکی به همراه آدرس و شماره تلفن از 300 شهر ایران،اطلاعات 79000 پزشک به همراه نوع تخصص ، نشانی و تلفن مطب و همینطور ابزار پیشنهاد جستجوی آنلاین و به روز رسانی منظم و... می باشد. علاوه بر این یک یادآور دارو برای یادآوری زمان مصرف دارو، مراقب و پرستار زمان مصرف دارو های شماست.

درخواست راهکار

راهکارها

وکیل یار

افرادی با جایگاه یک وکیل که معمولا تداخلات کاری بسیار و برنامه ای شلوغ دارند و همزمان اطلاعات حساسی از موکلین خود در اختیار دارند، نیاز به دستیاری معتمد و بی اشتباه دارند. وکیل یار یک دستیار معتمد و کاردان است. مجموعه تمامی قوانین با قابلیت جستجو در آن، توانایی ایجاد پرونده، ایجاد اشخاص حقیقی و حقوقی برای استفاده در پرونده ها، قابلیت رمزگذاری داخلی و تنظیم زنگ هشدار و برنامه هفتگی برای هر پرونده از جمله امکانات این اپلیکیشن است.

درخواست راهکار

دانلود فایل توضیحات

جهت دانلود پی دی اف ابتدا ایمیل خود را ثبت کرده سپس روی لینکی که ظاهر خواهد شد کلیک کرده و پی دی اف را دانلود کنید.


راهکارها

:درخواست شما

You have to choose the service area.
This field is required.
Fill in your name.
Please enter a valid email.
پنجره دهم