خدمات

هر آنچه نیاز دارید

پنجره دهم

در طول این سال‌ها، پروژه‌های مختلف نرم افزاری، تحت وب و البته مبتنی بر موبایل را به سرانجام رساندیم. همه‌ی این پروژه‌ها به سرویس‌هایی محبوب و پرمخاطب تبدیل شدند. در طول دوران کاری، خط مشی ما این بوده که از هیچ پلتفرمی غافل نشویم. به همین دلیل با گردآوری یک تیم توانمند، خوش فکر و سخت کوش، توانستیم برای مخاطبان و مشتریان‌مان تجربه‌ای لذت‌بخش و مفید را فراهم کنیم. ما در هر سه پلتفرم اندروید، iOS و ویندوز، تجربه‌ای در سطح امروز جهان را فراهم کردیم.

خدمات اصلی :

توسعه و ایجاد راه حل های مبتنی بر اپلیکیشن و وب سایت، تحلیل سیستم به منظور دریافت نیازمندی ها، بازاریابی، طراحی گرافیکی بر اساس تجربه کاربر

استارت آپ ها

کسب و کار و بهروری

تولید اپلیکیشن موبایلی در راستای افزایش مطلوبیت و بهره وری، ایجاد سیستم های مدیریتی مانند مدیریت فروش، انبار و ...

استارت آپ ها

بازاریابی

ایجاد برند آگاهی، تعیین استراتژی فروش و جریان درآمد، بررسی و ارائه ی روش مناسب تبلیغاتی و اجرا و انتخاب استراتژی تولید محتوا

پروژه های مرتبط:

کتاب قانون

استارت آپ ها

محصولات و استارت آپ ها

محصولات یا کالاهای مجازی ما بیشتر به عنوان راه حلی برای یک مشکل توسعه می یابند. این راه حل ها شامل سیستم های مدیریت اطلاعات، فروشگاه یا سیستم دسته بندی و نمایش اطلاعات می شوند

پروژه های مرتبط:

دیجی دارو

سابقه ی ما چیست؟

تعهد ما نسبت به محصولی که خلق می‌کنیم، به یکی از نوآورترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید اپلیکیشن های تلفن همراه تبدیل‌مان کرده است. ناگفته نماند که علاوه بر انجام سفارش‌ شرکت‌ها، موسسات و حتی افراد حقیقی، محصولات و استارت‌آپ‌های فراوانی را هم با مالکیت خودمان به سرانجام رسانده‌ایم؛ اپلیکیشن‌هایی نظیر دیجی دارو، کتاب قانون، نینوا، وکیل یار، رساله، مصرع دهم و چندین نرم افزار تلفن همراه محبوب و مشهور دیگر که همگی دارای کاربران انبوهی هستند.

استراتژی

استراتژی

برای شروع، بسیار مهم است که تحقیق جامعی از بازار، رقبا و شرایط روز صورت گیرد. ما ابتدا به درکی دقیق از موقعیت شما و کسب و کارتان می رسیم و سپس با کارشناسان خود، شروع به طراحی نقشه راه و راهکار سازمانی می کنیم. در این بین، جلساتی هم با شما برگزار خواهیم کرد تا به درک مشترکی از اهداف‌مان برسیم. از همین جا، راه شما از رقبایتان جدا خواهد شد.ما برای طراحی یک اپلیکیشن موبایل و در نهایت موفقیت کسب و کارتان، مسیر متفاوتی ترسیم می‌کنیم.

طراحی

طراحی

ما برای طراحی یک نرم افزار تلفن همراه، از ایده‌ای خلاقانه شروع می‌کنیم. تیم خلاق ما، این ایده را تبدیل به یک رابط کاربری دوست‌داشتنی می‌کند. به این ترتیب با اولین برخورد مخاطب با اپلیکیشن، ارتباط عاطفی مورد نظر شکل می‌گیرد و مخاطب به راحتی در اپ شما شروع به گشت و گذار می‌کند؛ گشت و گذاری لذت‌بخش که باعث می‌شود طعم شیرین خلاقیت را حس کند. برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ، با در نظر گرفتن آخرین تحولات و پیشرفت های روز در این عرصه انجام می‌شود. همچنین، تیم برنامه نویسی، حداکثر سعی خود را در کدنویسی استاندارد و بی‌عیب و نقص اپلیکیشن به کار خواهند گرفت. در این بین تولید محتوای پروژه شما هم از اهمیت فراوانی برخوردار است. ما سعی خواهیم کرد که به لحاظ متنی هم، محتوایی غنی و کاربردی را برای اپلیکیشن شما تهیه کنیم.

توسعه اپلیکیشن اندروید

توسعه اپلیکیشن اندروید

پلتفرم «اندروید» ،(Android) یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های تلفن همراه است. ما هم هیچ‌وقت از این بستر غافل نخواهیم شد. لذا اپلیکیشن شما را به بهترین شکل ممکن توسعه می‌دهیم و راهی این پلتفرم جذاب می‌کنیم. ما اپلیکیشن تولیدی را در فروشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی توزیع می‌کنیم. بدون شک طراحی منحصر به فرد و جهانی اپ شما، تاثیر بسزایی در موفقیت در این فروشگاه‌ها و تعداد دانلود و کاربران آن خواهد داشت.

توسعه اپلیکیشن IOS

توسعه اپلیکیشن IOS

در سال‌های اخیر، محصولات کمپانی اپل محبوبیت فراوانی را در بین مردم به دست آورده‌اند. بدیهی است که نباید این محبوبیت را نادیده گرفت. تیم توسعه اپلیکیشن iOS در شرکت پنجره دهم، شناخت خوبی از حوزه‌ی طراحی اپلیکیشن محصولات اپل، یا دقیق‌تر بگوییم، طراحی اپلیکیشن سیستم عامل iOS دارد. تیم ما، اپلیکیشن شما را به خوبی راهی این پلتفرم جذاب و فروشگاه‌های دیجیتال مشهورش خواهد کرد.

توسعه سرویس های تحت وب

توسعه سرویس های تحت وب

امروزه اهمیت سرویس‌های تحت وب بر کسی پوشیده نیست. داشتن وب‌سایتی خوب، می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند. شرکت پنجره دهم، با داشتن تیمی قوی در این حوزه، از توانایی بالایی در طراحی ایده‌های متفاوت و اجرای با‌کیفیت پروژه‌های مبتنی بر وب برخوردار است. در کنار این، بحث بهینه‌سازی و سئو هم یکی دیگر از توانمندی‌های این تیم است. بدون شک، مهارت سئو تاثیر زیادی بر موفقیت و به سرانجام رسیدن پروژه‌های شما خواهد داشت. تیم پنجره دهم در بحث پشتیبانی هم سعی خواهد کرد به تمام نیازهای شما بعد از اتمام پروژه پاسخ دهد.

توسعه کسب و کار

توسعه کسب و کار

طراحی برنامه‌های تلفن همراه، تنها یکی از راهکارهای توسعه‌ی کسب و کار است. شرکت پنجره دهم، با بهره‌گیری از کارشناسان مدیریت و مارکتینگ، برنامه‌های فراوانی برای توسعه‌ی کسب و کار شما دارد. ما با آنالیز اطلاعات مختلف و بررسی دقیق شرایط روز بازار، شما را در ترسیم نقشه‌ی راه و اتخاذ تصمیمات توسعه محور یاری خواهیم کرد. همکاری با پنجره دهم، این مزیت را دارد که بعد از اتخاذ تصمیمات و ترسیم استراتژی، ظرفیت‌های اجرایی آن در دسترس خواهد بود و در تمامی عرصه‌ها، از طراحی اپلیکیشن‌های موبایل و طراحی وب‌سایت و سامانه‌های تحت وب گرفته تا ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی، نیروهای متخصص به سرعت می‌توانند کار را شروع و شما را در مدار توسعه قرار دهند.

پنجره دهم